De Gouden Gordel

De 'Gouden Gordel'

Dit is een regelmatigheidscriterium en bepaalt op het einde van het jaar wie gedurende dat jaar de meest regelmatige wedstrijdjudoka is.

 

Elk jaar strijden onze wedstrijdjudoka's voor de felbegeerde 'Gouden Gordel Trofee'. (zie foto)

Deze trofee wordt tijdens de 'Kampioenenviering' uitgereikt aan die meest regelmatige wedstrijdjudoka.

Per wedstrijd worden er punten verdiend, op het einde van de rit wordt er een trofee toegekend aan de beste judoka per leeftijdscategorie.

 

De judoka met de meeste punten van het totaalklassement krijgt dan de 'Gouden Gordel'.

Wie de 'Gouden Gordel' 3x wint mag hem houden.


Gouden Gordel 2017 : Estera Ensenat Pajor

U11 : Daan Van der Stighelen

U13 : Estera Ensenat Pajor

U15 : Kamiel Verstrepen

U18 : Arsen Mouradov

U 21+ : Maarten Van Loo

Het Palmares van de Gouden Gordel :


De namen in het goud hebben 3 keer de 'Gouden Gordel' gewonnen en mogen hem dus houden.

Er ontbreken nog enkele gegevens, wie ons hier mee kan helpen stuur een mailtje naar Ivo@merksemjudoclub.com.



2016 Robbie Sammut

U11 : Estera Ensenat Pajor

U13 : Robbie Sammut

U15 : Naomi Van den Bosch

U18 : Arsen Mouradyan

U21+ : Kevin Jacobs


2015 Seppe Smets

U11 : Estera Ensenat Pajor

U13 : Kamiel Verstrepen

U15 : Seppe Smets

U18 : Arsen Mouradyan

U21+ : Kevin Jacobs


2014 Naomi Vandenbosch

U11 : Robbie Sammut

U13 : Naomi Van den Bosch

U15 : Seppe Smets

U18 : Maarten Van Loo

U21+ : Kevin Jacobs


2013 Arsen Mouradov

U11 :

U13 :

U15 : Arsen Mouradov

U18 :

U21+ :


2012 Roy Derboven

U11 :

U13 : Roy Derboven

U15 : Liese Rylant

U18 : Rutger Duden

U21+ : Kevin Jacobs


2011 Steven Cuypers

U11 :

U13 :

U15 :

U18 : Steven Cuypers

U21+ :


2010 Sean Van Sprundel

U11 :

U13 :

U15 :

U18 : Sean Van Sprundel

U21+


2009 Steven Cuypers

U11 : Yannick Stevens

U13 : Liese Rylant

U15 : Margaux Adriaensen

U17 : Steven Cuypers

U20+ : Wendy Driesen


2008 Sean Van Sprundel

U11 : Sem Meys

U13 : Liese Rylant

U15 : Sean Van Sprundel

U17 : Sam Le Tânter

U20+ : Wouter De Roeck

 

2007 Steven Cuypers

U11 : Liese Rylant

U13 : Matyas Somers

U15 : Steven Cuypers

U17 : Kevin Jacobs

U20+ : Liesbeh Lenaerts

 

2006 Glynis Bauwens   

U11 : Sem Meys

U13 : Toon Bogaerts

U15 : Steven Cuypers

U17 : Glynis Bauwnes

U20+ : Britt Van Schoor


2005 Wouter De Roeck 

2004 Wouter De Roeck 

2003 Liesbeth Lenaerts

2002 Jonas Danckaers   

2001 Jonas Danckaers 

2000 Jordi De Beule   

1999 Jordi De Beule 

1998 Jordi De Beule 

1997 Thomas Meseeuw 

1996 Andy Snoeys   

1995 Wim De Graeve 

1994 Wim De Graeve 

1993 Steve Baetens 

1992 Steve Baetens

1991 Steve Baetens

1990 Koen Van de Vloed


Merksem Judoclub vzw

Struisvogelstraat 4

2170 Merksem-Antwerpen

België


info@merksemjudoclub.com

rekeningnr. : BE 92 7755 9675 3923

Copyright @ All rights reserved

Merksem Judoclub vzw.